Sinilinnu kaitsvas süles, õnnelaps meil kasvab üles
Põlva PÕHJAKAARE Lasteaed
Sinilinnu majad

Kontakt

Lasteaia juriidilineaadress: Koolimaja tee 1, Mammaste küla, Põlva vald, Põlvamaa, 63211

Sinilinnu maja aadressid: 

Registrikood: 75010648

Üldmeil: pohjakaare@polva.ee

Lauatelefonid:

  • Vastse-Kuuste 7970 238
  • Ahja 7970 039
Amet Nimi Meiliaadress Telefon
Direktor Katrin Peil katrin.peil@pohjakaare.ee 5350 4460
Õppealajuhataja Grete Rebanets grete.rebanets@pohjakaare.ee 5323 4590

 

Rühm Töötajad Meiliaadress Telefon
Päikesepõnnid Tiia Raudvee

Merle Pihlak

Silja Verev

tiia.raudvee@pohjakaare.ee

merle.pihlak@pohjakaare.ee

silja.verev@pohjakaare.ee

523 5904
Päikeselapsed Ene Paidra

Marite Havakats

Pille Bebelev

ene.paidra@pohjakaare.ee

marite.havakats@pohjakaare.ee

pille.bebelev@pohjakaare.ee

518 3673
Päikesejänkud Kätlin Suun

Mariliis Vool

Anneli Muttik

katlin.suun@pohjakaare.ee

mariliis.vool@pohjakaare.ee

anneli.muttik@pohjakaare.ee

513 8604
Päikeseliblikad Vaike Soosaar

Anneli Sild

Lissi Vool

vaike.soosaar@pohjakaare.ee

anneli.sild@pohjakaare.ee

lissi.vool@pohjakaare.ee

519 03292
Päikeselilled Inge Saksing

Anneli Kooskora

Piret Tenso

Merle Raag

inge.saksing@pohjakaare.ee

anneli.kooskora@pohjakaare.ee

piret.tenso@pohjakaare.ee

merle.raag@pohjakaare.ee

519 01268