Sinilinnu kaitsvas süles, õnnelaps meil kasvab üles
Põlva PÕHJAKAARE Lasteaed
Sinilinnu majad

Hoolekogu

Hoolekogu moodustamise kord

Hoolekogu koosseis ja kontaktid: 

Laura-Liis Õnneleid Kakukese rühma vanemate esindaja lauraliisonneleid@gmail.com
Anneli Hilkja Kauksi Jänkukeste rühma vanemate esindaja anneli.hilkja@gmail.com
Steiv Kõiv Kiisu rühma vanemate esindaja stiivo_2@hotmail.com
Janno Solna Lotte rühma vanemate esindaja jannosolna@gmail.com
Ariana Eerits Muumi rühma vanemate esindaja arianaeerits@gmail.com
Moonika Mägi Mõmmi rühma vanemate esindaja moonika.ajalik@gmail.com
Raili Helandi Oravakeste rühma vanemate esindaja raili.helandi@gmail.com
Markus Käo Pipi rühma vanemate esindaja markuskao93@gmail.com
Kaupo Kaskla Poku rühma vanemate esindaja kaupokaskla@gmail.com
Mari-Liis Haabma Päikesejänkude rühma vanemate esindaja mariliishaabma@gmail.com
Lauri Vool Päikeselaste rühma vanemate esindaja lauriwool@gmail.com
Marite Kahar Päikeseliblikate rühma vanemate esindaja marite.lillemets@mail.ee
Keidi Rehe Päikeselillede rühma vanemate esindaja keidirehe@gmail.com
Kairi Vaarask Päikesepõnnide rühma vanemate esindaja – Hoolekogu aseesimees kairi678@hotmail.com
Alo Aarla Rasina Siilikeste rühma vanemate esindaja – Hoolekogu esimees alo.aarla@gmail.com
Gerli Puksa Sipsiku rühma vanemate esindaja oberg.gerli@gmail.com
Siiri Saks Tibu rühma vanemate esindaja siiri.saks.01@gmail.com
Kadri Pärli Tõrukeste rühma vanemate esindaja kadri.puur@gmail.com
Kadri Kiho Vanderselli rühma vanemate esindaja – Hoolekogu protokollija kihokadri@gmail.com
Kätlin Suun Õpetajate esindaja ktlins2@gmail.com
Maike Paabut Õpetajate esindaja maike@pihlapuu.ee
Sirje Avikson Õpetajate esindaja sirje.avikson@gmail.com
Arne Tilk Põlva Vallavalitsuse esindaja arne.tilk@polva.ee

Hoolekogu protokollid 23/24

  1. Protokoll nr 1 - 08.11.2023
  2. Protokoll nr 2 - 5.12.2023
  3. Protokoll nr 3 - 24.01.2024

 

Hoolekogu protokollid 2021-2023

  1. Hoolekogu-koosoleku-protokoll-20.12.2021
  2. Hoolekogu-koosoleku-protokoll-18.01.2022
  3. Hoolekogu koosoleku protokoll 29.03.2022
  4. Hoolekogu koosoleku protokoll 14.11.2022 
  5. Hoolekogu koosoleku protokoll 21.12.2o22
  6. Hoolekogu koosoleku protokoll 02.02.2023
  7. Hoolekogu koosoleku protokoll 03.03.2023
  8. Hoolekogu koosoleku protokoll 23.08.2023